Misyon & Vizyon

Mission & Vision

Misyon
Mission

LEAP, Türkiye’deki gençler ve kadınlar için temel ihtiyaçlara yönelik insani yardım, geçiş dönemleri için uzun süreli, kalıcı çözümleri hedefleyen istikrarlı gelişim çalışmaları ve kalkınma desteği olmak üzere üç temel başlık üzerinden programlar ve projeler yürütür.

Gençlerin ve kadınların tam potansiyellerine ulaşabilmeleri, güçlenebilmeleri ve kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için çalışıyoruz.

LEAP operates in the triple nexus (Humanitarian-Development-Peace) providing life-saving humanitarian assistance, basic needs, as well as stabilization operations, transitional and long-term durable solutions and development assistance for young people and women in Turkey.

We protect and build the resilience of young people and women by enabling them to leap forward and reach their full potential.

Vizyon
Vision

LEAP, gençlerin ve kadınların sahip oldukları potansiyellerini, özgüvenlerini ve kendi kendine yeterlilik becerilerini geliştirerek daha iyi bir refah seviyesine ulaştıkları bir dünya hayali için çalışır.

LEAP envisions a world in which vulnerable young people and women can leap forward towards self-reliance and prosperity.

En son yazılarımıza göz atın!
Check out the latest articles!
COPYRIGHT © 2022
Kalkınmada Lokal Eğitici Aktif Partnerlikler
COPYRIGHT © 2022
Local, Educational, Active Partnerships in Development